brand_logo
Oferty pracy
Na stacjach Statoil

Możliwości rozwoju na stacjach 

Statoil ciągle się rozwija, przez co tworzone są nowe miejsca pracy. Daje to naszym pracownikom szansę na rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji. W naszej organizacji możliwe są scieżki rozwoju zarówno na stacjach paliw jak i w biurze. Jesteśmy dumni z możliwości rozwoju, jakie oferujemy naszym pracownikom. Ponad 70% pracowników na stanowiskach kierowniczych na stacjach i ponad 50% pracowników na stanowiskach kierowniczych w biurze rozpoczynało swoją pracę w Statoil na niższych stanowiskach.

Statoil jest miejscem, gdzie wyznacza się wysokie standardy, dba o pracownika i jego rozwój.

Szkolenie na stanowisku pracy (“On-the-Job Training")
Wszyscy nowo zatrudnieni pracownicy stacji przechodzą szkolenie wprowadzające na stanowisku pracy.
Szkolenie to zapewnia wszystkim pracownikom niezbędną wiedzę i umiejętności w pracy na stacji paliw. Dzięki niemu z łatwością poradzisz sobie z codziennymi odziennymi obowiązkami w pracy a także poznasz zasady profesjonalnej obsługi klientów.

Ocena PEP
Wszyscy pracownicy stacji Statoil uczestniczą w procesie oceny PEP.
Jest to cykliczny proces związany z rozwojem pracownika w Statoil i integralna część naszego systemu zarządzania. Jest blisko powiązany z wartościami firmy i strategią biznesową. Pracownicy są oceniani w ramach tego systemu raz do roku, kiedy wyznaczane są cele zawodowe ściśle związane z celami firmy.

Badanie środowiska pracy
Statoil jest firmą, której zależy na zadowoleniu pracowników. Staramy się sprostać ich oczekiwaniom i zaoferować dobre warunki pracy. Co roku przeprowadzamy badanie środowiska pracy, w wyniku, którego staramy się ulepszać naszą organizację. Jesteśmy dumni z tego, że satysfakcja naszych pracowników z roku na rok wzrasta.
Zamknij

Zmień język