Twoja droga po EXTRA korzyści!

Statoil EXTRA to program lojalnościowy, który umożliwia zbieranie punktów za codzienne zakupy na stacjach Statoil oraz ich wymianę na atrakcyjne nagrody z naszego Katalogu Nagród.

Korzyści w programie Statoil EXTRA


Ta sama karta EXTRA korzyści! W Statoil EXTRA nie musisz mieć dedykowanej karty lojalnościowej, wystarczy, że podczas rejestracji na stacji lub w serwisie Statoil EXTRA użyjesz dowolnej karty bankowej.

Płać punktami za zakupy na stacjach Statoil. Uczestnicy programu Statoil EXTRA mają możliwość płacenia za zakupy na stacji punktami, według przelicznika 1 punkt = 1 grosz.

Każda 7 kawa gratis! W Statoil EXTRA po zakupie dowolnej kawy na Twoim koncie pojawi się wirtualny znaczek. Po zakupie 6-tej kawy otrzymasz wirtualny kupon uprawniający do odbioru dowolnej kawy GRATIS. 

EXTRA promocje
. Na stacjach Statoil znajdziesz wiele produktów premiowanych dodatkowymi punktami bonusowymi. Można je zbierać niezależnie od punktów standardowych.

Katalog Nagród. Zebrane punkty możesz wymieniać na nagrody z aktualnego katalogu dostępnego na stacjach oraz w serwisie Statoil EXTRA.Zamknij

Zmień język